SINCHRONINIO VERTIMO ĮRANGOS NUOMA

Sinchroninio vertimo įrangos nuoma - aktuali paslauga tarptautinių renginių, tokių kaip konferencijos, seminarai, asamblėjos, organizatoriams, ar kitų renginių, kuriuose dalyvauja svečiai iš užsienio šalių. Tam, kad kiekvienas renginio dalyvis galėtų pilnavertiškai dalyvauti renginyje ir suprastų pranešėjų skaitomus pranešimus.
Džiaugiamės galėdami ne tik pasiūlyti įrangos nuomą, bet ir įrangos priežiūros paslaugą. Mūsų kvalifikuoti technikai Jus pakonsultuos, pristatys įrangą į renginio vietą, sumontuos ir prižiūrės viso renginio metu, be jokių papildomų mokesčių.
Sinchroninio vertimo įrangos nuoma - viskas, ką turite žinoti
Standartinis komplektas
 • vertėjų kabina;
 • imtuvai su ausinėmis renginio dalyviams;
 • pultai su ausinėmis ir mikrofonais vertėjams;
 • spinduoliai;
 • mikrofonai.
Papildomai nuomojame

 • projektorius;
 • nešiojamus kompiuterius;
 • ekranus;
 • bevielius mikrofonus;
 • kolonėles;
 • mikšerius.
Mes galime padėti!
Neleiskite jūsų renginio dalyviams pasiklysti vertime.
Vieno mūsų nuomojamos įrangos komplekto užtenka grupei iki 100 asmenų.
Žinoma, komplektų galite užsakyti ir daugiau.
Norint naudotis sinchroninio vertimo įranga, pasirinktoje salėje turi būti sumontuota įgarsinimo įranga. Jeigu tokios nėra, ja galime pasirūpinti mes. Esame pasiruošę suteikti visą reikiamą pagalbą tam, kad Jūsų renginys vyktų sklandžiai. Mūsų sukaupta patritis tikrai pasitarnaus Jums, organizuojant renginius, kuriuose reikalingas sinchroninis vertimas.

Taip pat nuomojame įrangą vaizdo konferencijų organizavimui. Bei aptarnaujame hibridinius renginius. Susisiekite su mumis el.paštu info@paroles.lt ir aptarkime Jūsų poreikius.
Ką dar galime pasiūlyti
Esame lyderiaujantis biuras, teikiantis vertimų žodžiu paslaugas. Patikėkite savo renginio vertimą mums!
Tiesioginės renginių transliacijos originalo ir vertimo kalbomis
Jūsų renginį galime transliuoti jūsų tinklalapyje arba populiariose interneto platformose, tokiose kaip YouTube, Facebook, Teams ir kt. Pateikiame tiesioginių transliacijų vaizdo įrašus ir žiūrimumo statistiką.
Hibridinių renginių vertimas ir vertimas nuotoliniu būdu
Pasitelkdami tinkamus įrankius, užtikriname, kad jūsų turinys būtų prieinamas kiekvienam renginio dalyviui bet kokiu formatu. Mūsų vertėjai gali prisijungti prie jūsų renginio ir atlikti vertimą nuotoliniu būdu, taip pat nuotoliniu būdu galime pajungti jūsų pranešėjus.
Mūsų įranga yra kruopščiai prižiūrima ir nuolat atnaujinama. Viso Jūsų renginio metu įranga bus prižiūrima mūsų patyrusio techniko.
Turime patirties dirbdami mažuose (iki 100 dalyvių) ir dideliuose (iki 500 dalyvių) renginiuose. Esame lankstūs ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą būtent Jūsų renginiui. Sinchroninio vertimo įrangą pristatome visoje Lietuvoje ir užsienyje.
Įrangos nuomos kaina
Teikiamų paslaugų kaina priklauso nuo renginio vietos, salės ypatumų, dalyvių bei vertėjų skaičiaus ir kitų aspektų. Atsižvelgę į visus renginio ypatumus, parengsime Jums individualų pasiūlymą.
Susisiekite su mumis ir papasakokite apie savo poreikius. Galite parašyti mums el. paštu info@paroles.lt, nurodydami renginio vietą/datą/trukmę; dalyvių skaičių; verčiamų kalbų skaičių; ar salėje yra sumontuota garsinimo įranga. Arba tiesiog užpildykite puslapio apačioje esančią užklausos formą.
Adresas
Upės g. 5, Vilnius
ĮMONĖS IR BANKO DUOMENYS
MB "Tempus vernum"
Įm. kodas: 303280927
PVM kodas: LT100014757613
Tel/ Viber / WhatsApp / Telegram
IBAN: LT98 7300 0101 3892 6930
SWIFT: HABALT22
Bank: Swedbank, AB
GAUKITE KAINOS PASIŪLYMĄ
+370 606 77683
info@paroles.lt
SVARBU! Vasaros-rudens sezonui fizinis biuras yra uždarytas, užsakymai priimami online ir siunčiami kurjerių tarnybomis.
REKVIZITAI