Juridinių dokumentų vertimas

Juridinių dokumentų vertimas raštu – dažniausiai užsakoma paslauga. Kompanijos vis labiau plečiasi į užsienio rinkas, užsimezga vis daugiau tarptautinio verslo santykių. Dėl to nuolat atsiranda poreikis išversti įvairias sutartis, sutikimus, įstatus, steigimo aktus, įmonės vidaus dokumentus, bendradarbiavimo pasiūlymus ir sąlygas ir pan.

Verčiant juridinę dokumentaciją svarbu išmanyti teisinę terminologiją ir neiškreipti prasmės verčiant ilgus juridinei kalbai būdingus sakinius. Vertimų biuras „Paroles" bendradarbiauja su profesionaliais vertėjais, kurie turi ne tik filologinį, bet ir juridinį išsilavinimą. Esant poreikiui, vertimus į kai kurias kalbas gali patikrinti praktikuojantys teisininkai. Dažniausiai į mus kreipiasi dėl šių dokumentų vertimo:

  • licencijų ir sertifikatų;
  • registracijos liudijimo;
  • įmonės įstatų ir steigimo akto;
  • JAR registro išrašų;
  • protokolų ir įsakymų;
  • notarinių aktų (įgaliojimų, liudijimų ir pan.);
  • teismo sprendimų ir ieškinių;
  • auditorių išvadų;
  • pirkimo-pardavimo ir kitų sutarčių;
  • verslininkų susirašinėjimo.

Be abejo, juridinių vertimų prireikia ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims. Mūsų vertimų biuro vertėjai padės jums suprasti užsienio teisinių instancijų išduotų dokumentų esmę bei išvers reikiamus dokumentus į užsienio kalbą.

Visi vertimai gali būti patvirtinti biuro antspaudu ir vertėjo parašu, o esant poreikiui, vertėjo parašą galime paliudyti notarų biure. Taip pat galime pasirūpinti dokumentų apostilizavimu.

Su mūsų įkainiais galite susipažinti vertimo kainos puslapyje.

Kaina nustatoma atsižvelgiant į teksto sudėtingumą, apimtį ir terminą, per kurį jį reikia išversti. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos. Savo užklausą galite siųsti el. paštu info@paroles.lt, skaipas alina.paroles; Viber/WhatsApp +37067479060 arba tiesiog paskambinkite telefonu +3707479060.

Atminkite – nustatyti tikslią kainą galėsime tik pamatę jūsų tekstą.
Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu!
El. paštas
Vardas
Telefono numeris
Klausimas
Iš kur sužinojote apie vertimų biurą "Paroles"?
Paspausdami mygtuką "Siųsti" Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apdorojami. Duomenys bus naudojami tik su užklausa susijusiems veiksmams atlikti. Jie nėra perduodami tretiesiems asmenims. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką ir slapukų naudojimą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.
Kontaktai
Kontaktai
Tel. +370 674 79060
Viber / WhatsApp +370 67479060
info@paroles.lt
Adresas
Upės g. 5, 209 kab.
Vilnius, Lietuva
Susisiekimas
Pastatas tarp VCUP parduotuvės ir Žaliojo tilto
Stotelės: Žaliasis tiltas; Europos aišktė
Parkingas: nemokamas prie VCUP
Made on
Tilda