JURIDINIŲ DOKUMENTŲ VERTIMAS

Juridinių dokumentų vertimas: kokybiškas ir tikslus vertimas, aktualus tiek verslui, tiek privatiems asmenims. Verčiame tiek iš ižsienio kalbos į lietuvių, tiek iš lietuvių kalbos į užsienio kalbą.
Verčiant juridinę dokumentaciją svarbu išmanyti teisinę terminologiją ir neiškreipti prasmės verčiant ilgus juridinei kalbai būdingus sakinius. Juridinių dokumentų vertimo sėkmė priklauso nuo vertėjo sugebėjimo tinkamai suprasti ir vartoti teisinę terminologiją bei gebėjimo išlaikyti dokumento struktūrą. Mes bendradarbiaujame su profesionaliais vertėjais, kurie turi ne tik filologinį, bet ir juridinį išsilavinimą, todėl visada galite būti tikri, kad mūsų išvertsi dokumentai atitiks visus reikalavimus.
Juridinių dokumentų vertimas raštu – dažniausiai užsakoma paslauga. Aktualiausia kompanijoms, kurios plečiasi į užsienio rinkas, užmezga vis daugiau tarptautinio verslo santykių. Joms atsiranda poreikis išversti įvairias sutartis, sutikimus, įstatus, steigimo aktus, įmonės vidaus dokumentus, bendradarbiavimo pasiūlymus ir sąlygas ir pan. Tokių dokumentų vertimą svarbu patikėti profesionalų komandai.
Be abejo, juridinių vertimų prireikia ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims. Mūsų vertimų biuro vertėjai padės jums suprasti užsienio teisinių instancijų išduotų dokumentų esmę bei išvers reikiamus dokumentus į užsienio kalbą. Rinkdamiesi vertimų biuro „Paroles" paslaugas, galite būti tikri, kad jūsų įmonės juridinių dokumentų vertimui taikomas aukščiausias kokybės standartas. Be to, visi mūsų biure atlikti vertimai gali būti patvirtinti biuro antspaudu ir vertėjo parašu, bei papildomai notarų biure. Taupydami Jūsų laiką, siūlome ir papildomas paslaugas - dokumentus galime patvirtinti pažyma Apostille, juos legalizuoti URM'e ir išsiųsti jums paštu arba DHL kurjerių tarnyba.

Svarbu! Nustatyti tikslią kainą galėsime tik pamatę jūsų tekstą. Susisiekite su mumis el.paštu info@paroles.lt arba užpildykite užklausos formą ir mes operatyviai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus bei įvardysime vertimo kainą.
Juridinių dokumentų vertimas - gaukite kainos pasiūlymą!
Norite sužinoti kiek kainuos jūsų tekstų vertimas ir per kiek laiko galėsime jį atlikti? Užpildykite mūsų užklausos formą, pridėkite tekstus, kuriuos reikia išversti ir pateiksime kainos pasiūlymą. Mes laikomės konfidencialumo įsipareigojimų!