TECHNINIAI VERTIMAI

Techninių vertimų svarba: nuo produktų aprašymų iki naudotojo vadovų


Lietuvai vis labiau įsiliejant į tarptautines rinkas, vis dažniau prireikia versti iš lietuvių kalbos arba į lietuvių kalbą savo eksportuojamų arba iš kitų šalių importuojamų įvairių gaminių, įrenginių ir prietaisų aprašymus, instrukcijas ir naudotojo vadovus. Verčiant techninius tekstus, neužtenka būti vien geru vertėju, reikia išmanyti ir techninę dalį – įsivaizduoti, kaip veikia įrenginys, žinoti terminologiją ir išlaikyti logišką bei tikslų verčiamo techninio teksto išdėstymo stilių. Be to, techniniams vertimams dažnai prireikia specializuotų tos srities žodynų, kurių neturi kitų sričių vertėjai.
Šiandien dažniausiai pageidaujama techninių vertimų iš lietuvių į rusų ir anglų kalbas. Užsisakę pas mus vertimą galite būti tikri, kad gausite kokybišką ir laiku atliktą darbą. Jeigu matysime, kad neturime specialisto, kuris galėtų išversti jūsų techninį tekstą, apie tai jus iš karto informuosime.
Techninės srities vertimų kokybę garantuoja mūsų komanda, sudaryta iš kompetentingų ir patyrusių vertėjų, kurie pasižymi giliomis žiniomis konkrečiose techninėse srityse. Jie nuolat tobulina savo žinias, seka naujausias tendencijas ir technologijas, kad galėtų teikti kokybiškas paslaugas mūsų klientams.

Taip pat svarbu paminėti, kad techniniams vertimams atlikti vertėjai naudojasi specialiomis vertimo programomis, kurios leidžia užtikrinti vartojamos terminologijos nuoseklumą visame tekste. Tai ypač svarbu, kai reikia versti didelės apimties dokumentaciją, pvz., inžinerinės ir gamybinės sistemos aprašymus, kuriuose gali būti daugybė specifinių terminų.
Vertimo kaina nustatoma atsižvelgus į teksto sudėtingumą, apimtį ir terminą, per kurį jį reikia išversti. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos. Savo užklausą galite siųsti el. paštu info@paroles.lt, Viber/WhatsApp +37060677683.
Svarbu! Nustatyti tikslią kainą galėsime tik pamatę jūsų tekstą.
Gaukite kainos pasiūlymą!
Norite sužinoti kiek kainuos jūsų tekstų vertimas ir per kiek laiko galėsime jį atlikti? Užpildykite mūsų užklausos formą, pridėkite tekstus, kuriuos reikia išversti ir pateiksime kainos pasiūlymą. Mes laikomės konfidencialumo įsipareigojimų!
Vertimų biuras „Paroles" siūlo šias techninio vertimo paslaugas: techniniai vertimai iš anglų kalbos į lietuvių ir techniniai vertimai iš rusų kalbos į lietuvių; techniniai vertimai iš lietuvių kalbos į anglų ir techniniai vertimai iš lietuvių kalbos į rusų, iš anglų kalbos į rusų; iš rusų kalbos į anglų; techninių instrukcijų, vartotojų vadovų vertimas; konkursinės dokumentacijos vertimas; produktų atitikimo sertifikatų vertimas.