Techniniai vertimai

Lietuvai vis labiau įsiliejant į tarptautines rinkas, vis dažniau prireikia versti iš lietuvių kalbos arba į lietuvių kalbą savo eksportuojamų arba iš kitų šalių importuojamų įvairių gaminių, įrenginių ir prietaisų aprašymus, instrukcijas ir naudotojo vadovus. Verčiant techninius tekstus, neužtenka būti vien geru vertėju, reikia išmanyti ir techninę dalį – įsivaizduoti, kaip veikia įrenginys, susigaudyti terminologijoje ir išlaikyti logišką bei tikslų verčiamo techninio teksto išdėstymo stilių. Be to, techniniams vertimams dažnai prireikia specializuotų tos srities žodynų, kurių neturi kitų sričių vertėjai.

Vertimų biuras „Paroles" siūlo šias techninio vertimo paslaugas:

  • techniniai vertimai iš anglų kalbos į lietuvių ir techniniai vertimai iš rusų kalbos į lietuvių;
  • techniniai vertimai iš lietuvių kalbos į anglų ir techniniai vertimai iš lietuvių kalbos į rusų, iš anglų kalbos į rusų; iš rusų kalbos į anglų;
  • techninių instrukcijų, vartotojų vadovų vertimas;
  • konkursinės dokumentacijos vertimas;
  • produktų atitikimo sertifikatų vertimas.

Šiandien dažniausiai pageidaujama techninių vertimų iš lietuvių į rusų ir anglų kalbas. Užsisakę pas mus vertimą galite būti tikri, kad gausite kokybišką ir laiku atliktą darbą. Jeigu matysime, kad neturime specialisto, kuris galėtų išversti jūsų techninį tekstą, apie tai jus iš karto informuosime.

Kiek kainuoja techninis vertimas ir kaip jį užsakyti?

Vertimo kaina nustatoma atsižvelgus į teksto sudėtingumą, apimtį ir terminą, per kurį jį reikia išversti. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos. Savo užklausą galite siųsti el. paštu info@paroles.lt, skaipas alina.paroles; Viber/WhatsApp +37067479060 arba tiesiog paskambinkite telefonu +3707479060.

Atminkite – nustatyti tikslią kainą galėsime tik pamatę jūsų tekstą.

Ar techninio teksto vertimas gali būti patvirtintas vertimų biuro antspaudu ir vertėjo parašu?

Taip. Jeigu reikia, vertimų biuro antspaudu ir vertėjo parašu patvirtinsime, kad vertimas atitinka originalą, o tekstas išverstas tinkamai.
Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu!
El. paštas
Vardas
Telefono numeris
Klausimas
Iš kur sužinojote apie vertimų biurą "Paroles"?
Paspausdami mygtuką "Siųsti" Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apdorojami. Duomenys bus naudojami tik su užklausa susijusiems veiksmams atlikti. Jie nėra perduodami tretiesiems asmenims. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką ir slapukų naudojimą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.
Kontaktai
Kontaktai
Tel. +370 674 79060
Viber / WhatsApp +370 67479060
info@paroles.lt
Adresas
Upės g. 5, 209 kab.
Vilnius, Lietuva
Susisiekimas
Pastatas tarp VCUP parduotuvės ir Žaliojo tilto
Stotelės: Žaliasis tiltas; Europos aišktė
Parkingas: nemokamas prie VCUP
Made on
Tilda