Vertimai žodžiu

Jeigu reikia profesionalaus vertimo žodžiu – užsukote į tinkamiausią vietą! Vertimų biuras Vilniuje Paroles siūlo skirtingo pobūdžio vertimus žodžiu.

Nuoseklus vertimas

Nuoseklaus vertimo paslaugos tikslas išversti tekstą realiuoju laiku sustabdant pranešėją. Tarp minčių daromos trumpos pertraukos, pauzės, kurios leidžia skirtingų kalbų vertėjams perfrazuoti mintis paliekant tą patį tekstą, kalbama pakaitomis. Nuoseklųjį vertimą siūlome nedideliuose renginiuose, pavyzdžiui, spaudos konferencijose, derybose, apmokymuose, seminaruose ir t.t. Kaina nuo 50 € už 1 valandą.

Sinchroninis vertimas

Sinchroninis vertimas žodžiu atliekamas vertėjui nuo pranešėjo atsiliekant keliomis sekundėmis. Taip išvengiama pauzių bei minčių atitrūkimo. Kokybiškam sinchroniniam vertimui reikia specialios įrangos. Imtuvai leidžia renginio dalyviams pasirinkti kalbą, kuria nori klausyti pranešimo. Šio tipo vertimai populiariausi tarptautiniuose renginiuose, pavyzdžiui, konferencijose, seminaruose ir t.t. Kaina nuo 50 € už 1 valandą.

Šnibždamasis vertimas

Šio vertimo tikslas yra versti pašnibždomis, jo pobūdis tinka tik nedideliam klausytojų ratui. Vertėjas būna prie klausytojų ir tyliai jiems verčia pranešėjo skaitomą informaciją. Šnibždamasis vertimas tinka tik tokiu atveju, kai jame dalyvauja iki trijų dalyvių, kadangi vertimo metu nenaudojama jokia speciali įranga. Vertėjas išverčia išdėstytos minties esmę. Kaina nuo 50 € už 1 valandą.

Vertimo ir konferencijų įrangos nuoma

Sinchroniniam vertimui būtina įranga. Suteikiame nuomos paslaugas. Standartinį komplektą sudaro:
 • imtuvai su ausinėmis renginio dalyviams;
 • vertėjų kabina;
 • pultai su ausinėmis ir mikrofonais vertėjams;
 • spinduoliai;
 • mikrofonas.
Mūsų turimos įrangos vieno komplekto užtenka grupėms iki 100 asmenų. Komplektų galima užsakyti ir daugiau.

Teikiame ir papildomos renginių įrangos nuomos paslaugas:


 • projektorius (multimedija);
 • nešiojamasis kompiuteris;
 • ekranas;
 • bevieliai mikrofonai;
 • kolonėlės;
 • mikšeris ir kt.
Suteikiamų paslaugų kaina priklauso nuo renginio vietos, salės ypatumų, dalyvių bei vertėjų skaičiaus ir kitų aspektų. Norėdami gauti pasiūlymą – susisiekite individualiai ir papasakokite apie savo poreikius.Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu!
El. paštas
Vardas
Telefono numeris
Klausimas
Iš kur sužinojote apie vertimų biurą "Paroles"?
Paspausdami mygtuką "Siųsti" Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apdorojami. Duomenys bus naudojami tik su užklausa susijusiems veiksmams atlikti. Jie nėra perduodami tretiesiems asmenims. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką ir slapukų naudojimą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.
Kontaktai
Kontaktai
Tel. +370 674 79060
Viber / WhatsApp +370 67479060
info@paroles.lt
Adresas
Upės g. 5, 209 kab.
Vilnius, Lietuva
Susisiekimas
Pastatas tarp VCUP parduotuvės ir Žaliojo tilto
Stotelės: Žaliasis tiltas; Europos aišktė
Parkingas: nemokamas prie VCUP
Made on
Tilda