Privatumo politika ir slapukų naudojimas

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės www.paroles.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per mūsų interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

www.paroles.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę ir kontaktinę informacija. Ši informacija yra naudojama tik paslaugų teikimo tikslais (teikiant pasiūlymą ar paslaugą, rengiant sąskaitas ir kt.) ir naudojami tik tiek, kiek būtina konkrečiai paslaugai ar pasiūlymui teikti. Nurodyti duomenys kaupiami ir saugomi nepažeidžiant asmens privatumo, ir negali būti atskleisti tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų Lietuvos Respublikos įstatymai arba klientas atsisakytų vykdyti savo finansinius įsipareigojimus;

Slapukų naudojimas

Naudodami slapukus renkame duomenis apie svetainės naudojimą.

Surinktus duomenis apie www.paroles.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Primename, kad nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Informuojame, kad Jūs taip pat galite ir turite saugoti savo asmens duomenis, neatskleisdami savo asmeninės informacijos, slaptažodžių, nepalikdami įjungtų paskyrų.

Mes naudojame slapukus šiems tikslams:

  • Tinklapio lankomumo statistikai rinkti ir svetainės paslaugų tobulinimui.
  • nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus ir/ar prenumeratorius siekiant atverti jiems užsakytą turinį ar paslaugas,
  • siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams svetainės lankytojams,
  • siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų tinklalapius,
  • jūsų vartojimo įpročių stebėsenai siekiant tobulinti svetainę pagal jūsų pageidavimus.

Jūs galite bet kada ištrinti slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko.

Atkreipkite dėmesį, jei nerimaujate dėl privatumo apsaugos, Jūs bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir išjungti slapukus. Išjungti visų svetainės slapukų nerekomenduojama, nes tai gali sukelti nepatogumus naudojantis kitomis svetainėmis, kur Jūs pageidaujate, kad Jus įsimintų. Geriausias variantas yra išjungti arba įjungti slapukus kiekvienam skirtingam svetainės pagrindui. Paskaitykite savo naršyklės dokumentacijoje pateiktas instrukcijas apie tai, kaip geriausia blokuoti slapukus ir kitus stebėjimo mechanizmus. Šios interneto naršyklės privatumo valdymo nuorodos taip pat gali būti naudingos. Daugiau informacijos apie tai rasite: http://www.allaboutcookies.org.

Kilus klausimams ar neaiškumams, su paslaugos teikėju galima susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.


Made on
Tilda