Brandos atestatų vertimas

Diplomų vertimas. Asmens dokumentų vertimas
Planuojate studijuoti arba dirbti užsienyje? Nepamirškite atlikti visų reikiamų dokumentų vertimų. Tarp dažniausiai pasitaikančių išvykimui reikalingų dokumentų verta paminėti asmens dokumentą, gimimo liudijimą, santuokos liudijimą, pažymą apie teistumą; prie papildomų dokumentų – pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą, pažyma apie šeiminę padėtį, pažyma iš gydytojo apie bendrą sveikatos būklę (visada reikalaujama stojant į Lenkijos universitetus), vairuotojo pažymėjimas ir t.t. Žinoma, svarbūs ne tik įvairūs liudijimai ir pažymos, bet ir diplomai – dažnas darbdavys paprašo diplomo kopijos, o ką jau kalbėti apie universitetus :)

Prieš pateikdami dokumentus vertimų biurui, pasidomėkite ar yra reikalaujamas legalizavimas (patvirtinimas pažyma – Apostille) ir jeigu taip –jūsų dokumentus legalizuoti (patvirtinti Apostille) gali ir mūsų vertimų biuro atstovas.

Atvykdami į vertimų biurą su savimi būtinai turėkite verčiamų dokumentų originalus arba notariškai patvirtintas kopijas – šiuos dokumentus reikės palikti biure iki užsakymo įvykdymo pabaigos. Originalūs dokumentai bus kopijuojami ir jų kopija kartu su vertimu bus tvirtinami notaro antspaudais.. Dažniausiai asmens dokumentų, diplomų ir brandos atestatų vertimas ir notaro patvirtinimas užtrunka 1-2 darbo dienas, tačiau patariame neatidėti paskutiniam momentui.

Per pastaruosius kelerius metus išduoti universiteto diplomų priedai yra surašyti lietuvių ir anglų kalbomis, todėl dažniausiai į užsienio kalbą jie nėra verčiami (tačiau pavyzdžiui Prancūzijoje, Italijoje ir Rusijoje dažniausiai yra reikalaujami vertimai). Užtenka išversti patį diplomą bei notariškai patvirtinti priedo kopijas (nepamirškite, kad notaro antspaudas bus lietuvių kalba, tad ir jį reikėtų išversti).

Mūsų biure visi dokumentai yra tvirtinami notaro ar biuro antspaudais, jums tereikia surinkti visus reikiamus dokumentus, susisiekti su mumis ir susitarti dėl jums patogaus atvykimo laiko. Kad darbai vyktų greičiau, pradžioje galite atsiųsti skenuotus dokumentus ir tik vėliau užnešti originalus. Ir žinoma, būtinai kreipkitės esant papildomiems klausimams, mes visada esame pasiruošę padėti :)

Brandos atestato vertimo į anglų kalbą su notaro patvirtinimu kaina 18 eurų
AKCIJA: 2 brandos atestatų vertimas - 30 eurų

Universiteto diplomo vertimo į anglų kalbą su notaro patvirtinimu kaina12 eurų

Dokumento apostilizavimo kaina20 eurų

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu!
El. paštas
Vardas
Telefono numeris
Klausimas
Iš kur sužinojote apie vertimų biurą "Paroles"?
Paspausdami mygtuką "Siųsti" Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apdorojami. Duomenys bus naudojami tik su užklausa susijusiems veiksmams atlikti. Jie nėra perduodami tretiesiems asmenims. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką ir slapukų naudojimą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.
Kontaktai
Kontaktai
Tel. +370 674 79060
Viber / WhatsApp +370 67479060
info@paroles.lt
Adresas
Upės g. 5, 209 kab.
Vilnius, Lietuva
Susisiekimas
Pastatas tarp VCUP parduotuvės ir Žaliojo tilto
Stotelės: Žaliasis tiltas; Europos aišktė
Parkingas: nemokamas prie VCUP
Made on
Tilda