Dokumentų vertimas

Asmens dokumentų vertimų prireikia keliaujant arba gyvenant užsienyje, kai reikia gauti leidimą gyventi, kreipiantis dėl vizos išdavimo, stojant į užsienio universitetą ir t. t.

Dažniausiai užsakovai kreipiasi dėl šių dokumentų vertimo:

  • asmens tapatybės dokumento;
  • vairuotojo pažymėjimo;
  • gimimo liudijimo; santuokos liudijimo; ištuokos liudijimo; mirties liudijimo;
  • pažymos apie neteistumą; pažymos apie šeiminę padėtį; pažymos apie asmens duomenis;
  • pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą;
  • universiteto diplomo;
  • brandos atestato;
  • pažymos iš banko.

Nepaisant to, kad tai yra šabloniniai dokumentai, jų vertimas reikalauja kruopštumo. Mūsų vertimų biuras atliks tikslų jūsų dokumentų vertimą, kruopščiai sutikrins vardų, pavardžių ir datų rašymą.

Asmens dokumentų vertimo kaina priklauso nuo dokumento tipo, visos kainos nurodytos svetainėje, jas galite pamatyti ir puslapyje vertimo kainos. Dokumentų vertimai įprastai tvirtinami biuro antspaudu ir vertėjo parašu, tačiau jei pageidaujama, vertėjo parašo tikrumą gali paliudyti notaras. Svarbu paminėti, kad norint gauti notaro patvirtinimą, būtina pristatyti originalą. Teikiant užsienyje gautų dokumentų vertimą Lietuvos valstybinėms institucijoms, notaro patvirtinimo nereikalaujama.

Tačiau valstybinės institucijos reikalauja, kad užsienyje išduoti dokumentai (gimimo, santuokos, mirties liudijimai ir t. t.) būtų apostilizuoti (išskyrus išduotus Rusijos Federacijoje, Ukrainos Respublikoje, Latvijos Respublikoje, Estijos Respublikoje, Moldovos Respublikoje). Apostilę uždeda išdavusios šalies atsakinga institucija. Taip pat išvykstant iš Lietuvos neretai reikalaujama apostilizuoti Lietuvoje išduotus dokumentus. Šią paslaugą siūlo notarų biurai, bet taip pat apostilę galima užsakyti per vertimų biurą „Paroles".

Asmens dokumentų vertimas su biuro patvirtinimu atliekamas per vieną darbo dieną, vertimas su notaro patvirtinimu – per 2–3 darbo dienas.

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos. Savo užklausą galite siųsti el. paštu info@paroles.lt, skaipas alina.paroles; Viber/WhatsApp +37067479060 arba tiesiog paskambinkite telefonu +3707479060.


Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu!
El. paštas
Vardas
Telefono numeris
Klausimas
Iš kur sužinojote apie vertimų biurą "Paroles"?
Paspausdami mygtuką "Siųsti" Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apdorojami. Duomenys bus naudojami tik su užklausa susijusiems veiksmams atlikti. Jie nėra perduodami tretiesiems asmenims. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką ir slapukų naudojimą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.
Kontaktai
Kontaktai
Tel. +370 674 79060
Viber / WhatsApp +370 67479060
info@paroles.lt
Adresas
Upės g. 5, 209 kab.
Vilnius, Lietuva
Susisiekimas
Pastatas tarp VCUP parduotuvės ir Žaliojo tilto
Stotelės: Žaliasis tiltas; Europos aišktė
Parkingas: nemokamas prie VCUP
Made on
Tilda