Apostilės

Dokumentų legalizavimas ir tvirtinimas pažyma Apostille

Vertimų biure „Paroles" galite užsakyti dokumento tvirtinimo pažyma (Apostille) paslaugą ir dokumento legalizavimo paslaugą.

Dokumento tvirtinimas pažyma (Apostille) tvirtinamas dokumente esančio parašo, pasirašiusio asmens pareigų ir antspaudo tikrumas.

Kokie dokumentai gali būti patvirtinti tvirtinimo pažyma (Apostille):

Dokumentai, išduoti valstybėse, prisijungusiose prie 1961 m. Hagos konvencijos;

Oficialūs dokumentai, išduoti valstybės ir savivaldybės institucijų, prokuroro, teismo pareigūno ar teismo sprendimus vykdančio asmens;

Notariniai aktai;

Notariniai oficialių dokumentų nuorašai;

Fizinių asmenų pasirašyti dokumentų oficialūs patvirtinimai.

Kiekvienas dokumentas yra tvirtinamas atskirai (pvz. diplomas ir jo priedas tvirtinami atskirai 2 tvirtinimo pažymomis (Apostille)).

Ar gali būti patvirtinti privačių asmenų ar įmonių išduoti dokumentai?

Ne. Tam, kad privačių asmenų ar įmonių išduoti dokumentai būtų tvirtinami pažyma Apostille arba legalizuojami, pirmiausiai jie turėtų būti patvirtinti notaro arba turėtų būti pateiktas jų notarinis nuorašas.

Dokumentai gali būti patvirtinti tvirtinimo pažyma (Apostille) tik toje šalyje, kurioje jie yra išduoti!

Dokumentai, išduoti iki 1990 m. kovo 11 d., turintys LTSR atributikos negali būti legalizuoti arba patvirtinti Apostille, jie turi būti pakeisti naujais.

Kokie dokumentai turėtų būti legalizuojami:

Dokumentai, patvirtinti tvirtinimo pažyma (Apostille) galioja tik valstybėse, prisijungusiose prie 1961 m. Hagos konvencijos, norint teikti dokumentus šiame sąraše nesančiose šalyse, dokumentai turi būti legalizuojami. Tas pats galioja ir atvykstant su šiose šalyse išduotais dokumentais į Lietuvą.

Lietuvoje išduotų dokumentų nereikia tvirtinti, jeigu jie bus naudojami Estijoje, Latvijoje, Moldovoje, Ukrainoje, Rusijos Respublikoje.

Apostille nepatvirtina dokumento turinio, bet nurodo, kad dokumentą pasirašęs asmuo turi atitinkamas teises ir įgaliojimus šiam veiksmui atlikti. Valstybinės įstaigos gali atsisakyti priimti dokumentą, jeigu jis nėra apostilizuotas jį išdavusioje šalyje.


Dokumento patvirtinimas pažyma (Apostille) kaina: 20€/dokumentas

Dokumento legalizavimas: 10€/dokumentas + 50€ paslaugos mokestis

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos. Savo užklausą galite siųsti el. paštu info@paroles.lt, Skype: alina.paroles; Viber/WhatsApp +37067479060 arba tiesiog paskambinkite telefonu +3707479060.


Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu!
El. paštas
Vardas
Telefono numeris
Klausimas
Iš kur sužinojote apie vertimų biurą "Paroles"?
Paspausdami mygtuką "Siųsti" Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apdorojami. Duomenys bus naudojami tik su užklausa susijusiems veiksmams atlikti. Jie nėra perduodami tretiesiems asmenims. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką ir slapukų naudojimą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.
Kontaktai
Kontaktai
Tel. +370 674 79060
Viber / WhatsApp +370 67479060
info@paroles.lt
Adresas
Upės g. 5, 209 kab.
Vilnius, Lietuva
Susisiekimas
Pastatas tarp VCUP parduotuvės ir Žaliojo tilto
Stotelės: Žaliasis tiltas; Europos aišktė
Parkingas: nemokamas prie VCUP
Made on
Tilda