VERTIMO TVIRTINIMAS

Vertimo tvirtinimas notaro antspaudu
Vertimų biure „Paroles" galite užsakyti notarinį vertimo tvirtinimą. Šiuo atveju vertėjo parašas, patvirtinantis, kad vertimas atitinka originalą, papildomai paliudijamas notaro parašu ir antspaudu. Tokio patvirtinimo dažnai reikalauja ne ES šalių institucijos, ypač Rusijos Federacijos, Baltarusijos Respublikos ir Ukrainos Respublikos.
Taip pat tokio patvirtinimo reikia, jeigu planuojama legalizuoti dokumentą ir jo vertimą. Notarui tvirtinti būtina pristatyti dokumento originalą – vertimas gali būti tvirtinamas su juo arba jo kopija – kartu su vertėjo parašu, notariškai liudijamas ir originalaus dokumento nuorašas. Gali būti tvirtinami asmens dokumentų, įmonės steigimo dokumentų, dokumentų, patvirtinančių išsilavinimą arba kvalifikaciją, įgaliojimų ir sutarčių vertimai.
SVARBU!

Šiuo metu notariniam tvirtinimui priimame tik elektroniniais parašais pasirašytus dokumentus, išduotus Lietuvos valstybinių insitucijų, pasirašytus atsakingų darbuotojų el. parašais ir atsiųstus .pdf arba .adoc formatu.

Tokiam tvirtinimui reikia 1-3 darbo dienų.
Rekomenduojame iš anksto pasidomėti, ar užsienio įstaiga, kuriai planuojate teikti dokumentus, reikalauja notaro patvirtinimo („notarized translation"), nes dažniausiai jiems pakanka biuro patvirtinimo („certified translation"). Notaro patvirtinimas užtrunka ilgiau (įprasta tvarka jam prireikia 1–3 darbo dienų) ir kainuoja brangiau.
Notaras neliudija vertimo tikrumo, tik pasirašiusiojo vertėjo parašo tikrumą!
Vertimo tvirtinimas biuro antspaudu
Visus mūsų biure atliktus vertimus galime patvirtinti biuro antspaudu ir vertėjo parašu. Šis patvirtinimas įrodo, kad vertėjas yra susipažinęs su Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 235 straipsniu, nusakančiu atsakomybę už melagingą vertimą, ir patvirtina, kad vertimas visiškai atitinka originalą. Taip patvirtinti vertimai tinka stojant į užsienio šalių universitetus, kreipiantis dėl išmokų, darbo ir pan.
Taip pat biuro antspaudu tvirtinami dokumentų vertimai į lietuvių kalbą, kurie vėliau bus teikiami Migracijos departamentui, Civilinės metrikacijos skyriui, „Regitrai", Registrų centrui ir kitoms Lietuvos valstybinėms institucijoms. Svarbu – užsienyje išduoti dokumentai turi būti patvirtinti apostile, išskyrus Rusijos Federacijoje, Ukrainoje, Estijos Respublikoje, Latvijos Respublikoje, Moldovos Respublikoje išduotus dokumentus.
Vertimai tvirtinami biuro antspaudu tą pačią darbo dieną. Šiam tvirtinimui nereikia pristatyti originalaus dokumento, pakanka geros kokybės skenuotos arba fotografuotos kopijos, kuri vėliau bus surišta su vertimo kopija ir užantspauduota biuro antspaudu.
Gaukite kainos pasiūlymą!
Norite sužinoti kiek kainuos jūsų tekstų vertimas ir per kiek laiko galėsime jį atlikti? Užpildykite mūsų užklausos formą, pridėkite tekstus, kuriuos reikia išversti ir pateiksime kainos pasiūlymą. Mes laikomės konfidencialumo įsipareigojimų!