VERTIMAI RAŠTU

Vertimai raštu yra dažniausiai užsakoma paslauga. Vertimų biuras „Paroles" verčia raštu iš ir į 26 pasaulio kalbas. Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis ir verčiame įvairių tematikų tekstus.
Juridiniai tekstai išsiskiria specifine terminologija ir sakinių struktūra. Kiekvienos šalies teisinė sistema yra skirtinga, tad svarbu ne tik išmanyti konkrečios šalies teisės aspektus, bet ir gebėti perteikti tekstą vartojant būtent toje šalyje įprastas juridines formuluotes.
JURIDINIAI VERTIMAI
TECHNINIAI VERTIMAI
Verčiant techninę dokumentaciją, vien filologinių žinių nepakanka, būtina išmanyti ir techninę dalį – įsivaizduoti, kaip veikia įrenginys, žinoti terminologiją ir išlaikyti logišką bei tikslų verčiamo techninio teksto išdėstymo stilių.
Dažniausiai verslo dokumentacijoje vartojama nusistovėjusi terminologija, išsireiškimai, sutrumpinimai ir profesiniai terminai. Ši sritis yra ganėtinai sudėtinga ir specifinė. Svarbu išmanyti verslo kalbos stiliaus ypatumus ir gerai orientuotis verslo procesuose.
VERSLO VERTIMAI
GROŽINIAI VERTIMAI
Grožinių tekstų vertimas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprastas. Taip, čia nėra specifinių terminų ar sudėtingų sakinių, tačiau tokie tekstai pirmiausiai turi būti lengvai skaitomi ir suprantami. Tad vertėjo užduotis – ne išversti, bet perteikti tekstą. O tam reikia literatūrinio talento ir meninio potencialo.
Bent į vieną kalbą išversta interneto svetainė turi didesnį potencialą ir sulaukia lankytojų ne tik iš savo, bet ir iš užsienio šalių. Tai yra verslo vizitinė kortelė ir būtina investicija, norint pasiekti didesnę auditoriją.
SVETAINIŲ VERTIMAI
DOKUMENTŲ VERTIMAI
Nors dažniausiai tai yra nusistovėjusių šablonų vertimas, visgi jis reikalauja ypatingo kruopštumo ir neretai skubumo.
Užsakyti vertimą labai paprasta – atsiųskite užklausą arba dokumentą, kurį norite išversti. Mes pateiksime pasiūlymą ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Savo užklausas galite siųsti el. paštu info@paroles.lt arba tiesiog spusteldami mygtuką žemiau ir užpildydami pateiktą formą.
GAUKITE KAINOS PASIŪLYMĄ!
Norite sužinoti kiek kainuos jūsų tekstų vertimas ir per kiek laiko galėsime jį atlikti? Užpildykite mūsų užklausos formą, pridėkite tekstus, kuriuos reikia išversti ir pateiksime kainos pasiūlymą. Mes laikomės konfidencialumo įsipareigojimų!
Kaina už vertimus raštu nustatoma pagal ženklus. 1 puslapis = 1650 ženklų be tarpų. Šis skaičiavimas negalioja šabloninių asmens dokumentų vertimams – jų standartinius įkainius galite rasti čia. Kaina taip pat priklauso nuo teksto specifikos, apimties, termino ir papildomų paslaugų poreikio. Skubiais vertimais laikomi visi vertimai raštu, atliekami tai pačiai darbo dienai.
Sužinokite tikslią vertimo kainą!
Tiesiog užpildykite formą. Formos pildymas neįpareigoja pateikti užsakymą!
El. paštas
Vardas
Klausimas
Galite įkelti dokumentą, kurį norite išversti
Paspausdami mygtuką "Siųsti" Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų apdorojami. Duomenys bus naudojami tik su užklausa susijusiems veiksmams atlikti. Jie nėra perduodami tretiesiems asmenims. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką ir slapukų naudojimą galite sužinoti paspaudęšią nuorodą.