VERTIMAI RAŠTU

Vertimai raštu yra dažniausiai užsakoma paslauga. Verčiame raštu iš ir į 26 pasaulio kalbas. Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis ir verčiame įvairių tematikų tekstus.
Mūsų siūlomos paslaugos
Turime sukaupę didelę patirtį verčiant teisinius, verslo, asmeninius, reklaminius, internetinėse svetainėse naudojamus tekstus. Taip pat bendradarbiaujame ir su kitų sričių specialistais – techninių, medicininių, IT, finansinių, psichologinių tekstų vertėjais.
Verslo ir teisiniai vertimai:
Dažniausiai verslo ir teisės srities dokumentacijoje vartojama nusistovėjusi terminologija, išsireiškimai, sutrumpinimai ir profesiniai terminai. Abi šios sritys yra ganėtinai sudėtingos ir specifinės. Žinome, kaip svarbu išmanyti verslo ir teisinės kalbos stiliaus ypatumus, gerai orientuotis procesuose. Nuolat atnaujiname turimas žinias.
Reklaminiai vertimai:
Tokių tekstų vertimas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprastas. Taip, čia nėra specifinių terminų ar sudėtingų sakinių. Tačiau tokie tekstai pirmiausiai turi būti atkreipiantys dėmesį, lengvai skaitomi ir suprantami. taip pat labai svarbu verčiant nepamesti prasmės, išlaikyti reikiamą žodžių žaismą. Tad vertėjo užduotis – ne išversti, bet perteikti tekstą. O tam reikia literatūrinio talento ir kūrybinio potencialo.
Web vertimas ir lokalizavimas:
Bent į vieną kalbą išversta interneto svetainė turi didesnį potencialą ir sulaukia lankytojų ne tik iš savo, bet ir iš užsienio šalių. Tai yra verslo vizitinė kortelė ir būtina investicija, norint pasiekti didesnę auditoriją. Mes ne tik verčiame, bet ir lokalizuojame svetaines konkrečioms rinkoms.
Asmens dokumentų vertimas:
Nors dažniausiai tai yra nusistovėjusių šablonų vertimas, visgi jis reikalauja ypatingo kruopštumo ir, neretai, skubos. Tokius vertimus atliekame itin dažnai ir žinome visas jų subtilybes. Mes ne tik išversime, bet ir pakonsultuosime dažniausiai kylančiais klausimais.
Vertimai raštu - operatyviai ir kokybiškai
Užsakyti vertimą labai paprasta – atsiųskite užklausą arba dokumentą, kurį norite išversti. Mes pateiksime pasiūlymą ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Savo užklausas galite siųsti el. paštu info@paroles.lt, patogiu messenger'iu arba tiesiog užpildydami puslapio apačioje pateiktą formą.
Kaina už vertimus raštu nustatoma pagal ženklus. 1 puslapis = 1650 ženklų be tarpų. Šis skaičiavimas negalioja šabloninių asmens dokumentų vertimams – jų standartinius įkainius galite rasti čia. Kaina taip pat priklauso nuo teksto specifikos, apimties, termino ir papildomų paslaugų poreikio. Skubiais vertimais laikomi visi vertimai raštu, atliekami tai pačiai darbo dienai.
Adresas
Upės g. 5, Vilnius
ĮMONĖS IR BANKO DUOMENYS
MB "Tempus vernum"
Įm. kodas: 303280927
PVM kodas: LT100014757613
Tel/ Viber / WhatsApp / Telegram
IBAN: LT98 7300 0101 3892 6930
SWIFT: HABALT22
Bank: Swedbank, AB
GAUKITE KAINOS PASIŪLYMĄ
+370 606 77683
info@paroles.lt
SVARBU! Vasaros-rudens sezonui fizinis biuras yra uždarytas, užsakymai priimami online ir siunčiami kurjerių tarnybomis.
REKVIZITAI
SVARBI INFORMACIJA: biure priimame tik pagal išankstinį užrašymą. Galite užsirašyti pasinaudoję svetainėje esančiu kalendoriumi, paskambine mums arba parašę el. laišką.